Súťaže

Čo chcem v živote dosiahnúť - súťaž
Robotic Battle Alejova
Kysucká stredoškolská frisbee liga
Stredoškolská liga ULTIMATE
Krajské kolo vo veľkom futbale
1. miesto v súťaži Mladý účtovník 2018
ProFIIT
Okresné kolo vo veľkom futbale
Technická myšlienka roka
ISTROBOT 2018
Krajské kolo v hádzanej žiakov SŠ
Okresné kolo žiakov SŠ v hádzanej 2018
Krajské kolo SOČ 2018
3D print 2018
Zimné turistické preteky 2018
Hviezdoslavov Kubín 2018
Mladý účtovník 2018
Strojárska olympiáda 2018
Majstrovstvá v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu 2018
Olympiáda v ANJ a NJ
Súťaž NAG 2018
Okresné kolo vo volejbale 2018
Regionálne kolo v basketbale 2018
Súťaž 3D tlač 2018
Meď 2018
ZENIT - celoštátne kolo 2018
Mladý účtovník 2018
Biblická olympiáda 2018
Ekonomická olympiáda 2018
Stolný tenis 2018
Zlatý pedál 2017
Medzitriedny basketbalový turnaj 2017
Okresné kolo v basketbale 2017
Ultimate frisbee 2017
Súťaž 3D print 2017
Školské kolo v písaní na počítači 2017
Špongia 2017
Výsledky KK Zenit v elektronike 2017/2018
Výsledky KK Zenit v programovaní 2017/2018
Výsledky KK Zenit v strojárstve 2017/2018
Krajské kolo súťaže Zenit 2017/2018
Školské kolo súťaže ZENIT v programovaní
Cezpoľný beh 2017
Medzinárodný futbalový turnaj
Školské kolo ZENIT Web 2017/2018
Školské kolo súťaže Zenit v elektronike
Robotický Battle 2017
ISTROBOT
SOČ 2017
Technická myšlienka roka 2017
NAJLEPŠÍ STROJÁR NA SLOVENSKU
3.miesto v ROBOTIÁDE 2017 BRNO
ROBOT DAY 2017 TRENČÍN
Olympiáda v anglickom jazyku
Zenit v elektronike
SÚŤAŽ ROBOTIÁDA 2017
Školské kolo v písaní na PC
Vyhodnotenie KK ZENIT v elektronike
KK ZENIT STROJÁRSTVO
Vyhodnotenie KK ZENIT A,B
Vyhodnotenie KK ZENIT WEB
IT Camp
Technická myšlienka roka 2016
Šachový turnaj
ZENIT v programovaní Web
ZENIT v programovaní 2016
Zenit v elektronike
Krajské kolo súťaže ZENITZenit v elektronike 2016
Súťaž logistov
Súťaž RBA
Výsledky aktivít naších žiakov
Mladý tvorca 2016
Krajské kolo SOČ – 5. 4. 2016, Spojená škola, Kysucké Nové Mesto
SÚŤAŽ PRE GRAFIKOV
Okresné kolo SOČ
Vyhodnotenie KK ZENIT WEB
Vyhodnotenie KK ZENIT A,B
ZENIT v programovaní
Zenit v elektronike
KK Zenit v programovaní 2015/2016
Súťaž iBobor 2015
AZET BATTLE
KK ZENIT v elektronike
KK ZENIT v v strojárstve
Olympiáda z anglického jazyka
Olympiáda v elektrotechnike a programovaní
Výsledky ZENIT Web
Súťaž RoboRAVE
START-UP GRIND Yrobot
Súťaž RBA 2015
IT Camp 2015
Kia Innovation Award 2015
RobotChallenge
Krajské kolo v basketbale
Mladý vedec
Krajské kolo Zenit v elektronike
Súťaž FLL – regionálne kolo
ZENIT v programovaní
Stolnotenisový turnaj
ZENIT v Elektronike-výsledky
Celoškolský turnaj vo florbale