Vybavenie

ROZDELENIE IZIEB A ICH VYBAVENIE :
Na každom poschodí je 7-8 buniek, každá s vlastným sociálnym zariadením - kúpeľňa a WC. V jednej bunke býva 4-5 žiakov v 2 a 3 posteľovej izbe, takže poschodie má kapacitu cca 40-45 žiakov. Každé poschodie má k dispozícii kuchyňku vybavenú základným kuchynským vybavením - chladnička, mikrovlná rúra,topinkovač, rýchlovarná konvica a elektrická dvojplatnička. Na každom poschodí je spoločenská miestnosť vybavená farebným televízorom, DVD prehrávačom. K dispozícii je káblová televízia s ponukou 14 televíznych programov. Na každom poschodí sa nachádza kancelária vychovávateľa.
Klikni pre náhľad na foto
VOĽNÝ ČAS A JEHO VYUŽITIE:
Žiakom je k dispozícii študentská herňa, kde je možnosť zahrať si biliard, kalčeto, elektronické šipky, klubovne slúžia na sledovanie TV, DVD.
V priestoroch klubovne tvorivých dielní sa žiaci pravidelne stretávajú pri vytváraní estetických výrobkov rozličného tématického zamerania. K dispozícii sú dve telocvične, posilňovne a raz týždenne plávanie v krytej plavárni bezplatne 1 hodinu (viac v sekcii športová činnosť). Ďalej je k dispozícii počítačová miestnosť s počítačmi pripojenými na internet. V priestoroch Školského internátu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet pre žiakov, ktorí majú vlastný notebook, alebo zariadenie s Wi-Fi technológiou. Celoročne je k dispozícii multifunkčné vonkajšie ihrisko slúžiace na všetky druhy kolektívnych športov (futbal,volejbal,basketbal,florbal,hádzaná ap.)
Klikni pre náhľad na foto
Výchovný program.doc
Plán práce.doc
Výchovný poriadok.doc