Úvod


Vážení návštevníci stránok ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU STREDNEJ PRIEMYSELNEJ ŠKOLY V KYSUCKOM NOVOM MESTE

   na našich stránkach by sme Vám radi poskytli základné informácie o Školskom internáte pri Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste. V priestoroch Školského internátu poskytujeme okrem ubytovania, prípravy na vyučovanie a stravovania aj širokú ponuku voľnočasových aktivít - záujmová činnosť, športová a klubová činnosť. Viac podrobnejších informácií nájdete v rubrikách po kliknutí na jednotlivé položky menu vpravo.
Na mape Kysuckého Nového Mesta nás nájdete po kliknutí TU.
Vážení rodičia,
   ak máte syna alebo dcéru, ktorí sa chystajú študovať do Kysuckého Nového Mesta určite máte veľa otázok ohľadom ich ubytovania a trávenia času v Školskom internáte. Veríme, že na našich stránkach nájdete odpovede práve na otázky, ktoré Vás zaujímajú. Ubytovanie v Školskom internáte odporúčame najmä pre žiakov 1. ročníkov, nakoľko prechod na nové podmienky štúdia je pre nich značne náročný. Pre lepšiu adaptáciu na nové prostredie je vhodnejší spoločný život v Školskom internáte, kde je možnosť lepšej komunikácie s rovesníkmi a najmä vzájomná pomoc a ľahšie zdolávanie prvotných ťažkostí pri adaptácii na nové prostredie a novú formu štúdia.
   V Školskom internáte poskytujeme v samostatných priestoroch aj ubytovacie služby - ubytovanie v apartmáne, ubytovanie turistického charakteru na izbe pre 2 alebo 3 osoby. Viac informácií nájdete v sekcii UBYTOVACIE SLUŽBY po kliknutí na položku menu vpravo.
V prípade, že ste nenašli odpoveď na niektorú zo svojich otázok, alebo potrebujete viac informácií,zavolajte nám.

 Tel.č. 041 422 03 48

 Mobil 0948 220 285

Na ďalšiu spoluprácu sa teší kolektív vychovávateľov.