Kampaň Krv pre Terezku

Dňa 24. 10. 2017 študenti Spojenej školy v Kysuckom Novom Meste darovaním krvi v Kysuckej nemocnici v Čadci odštartovali vlastnú kampaň s názvom KRV PRE TEREZKU.
Táto kampaň potrvá počas celého školského roka 2017/2018. Pretože stav mladej slečny je vážny a súrne potrebuje krv, naši žiaci budú priebežne dopĺňať Terezkine krvné zásoby.
Prihlásiť sa na odber môžete u pani učiteľky Eriky Kubaščíkovej, ktorá Vám poskytne informácie o termíne najbližšieho odberu krvi.

Darovať krv môžu aj rodičia, príbuzní či priatelia a známi našich žiakov vo všetkých transfúznych staniciach. Je potrebné vypýtať si potvrdenie a uviesť v ňom údaje o pacientke: TEREZKA ŠPILÁKOVÁ a potom ho poslať po žiakovi do školy pani Jane Košťalovej, ktorá zabezpečí jeho promptné doručenie otcovi Terezky Špilákovej.

Kto je Terezka Špiláková?
Terezka je mladé dievča z malej dedinky Zborov nad Bystricou. Navštevuje ešte len strednú školu. Choroba ju zasiahla nečakane vo veľmi mladom veku. Jej túžba žiť je silná a k jej naplneniu môže prispieť každý. Terezka spoločne so svojou rodinou z celého srdca úprimne ďakuje všetkým darcom.

Fotodokumentácia: odkaz na fotogalériu